مستر ویزا

هزینه دانشگاه بوگامولتس

هزینه دانشگاه بوگامولتس

دانشگاه ملی پزشکی بوگامولتس در شهر کیف اوکراین تأسیس شد این دانشگاه یکی از نمایندگان دانشگاه‌ها برای تحصیل دوره عالی پزشکی MBBS در اوکراین است. نام این دانشگاه برگرفته از نام روانشناس معروف Alexander A. Bogomolets بوده که پس از درگذشت ایشان به پاس خدمات ارزشمند علمی و تحقیقاتی ایشان در راستای پیشرفت این دانشگاه می‌باشد. دانشگاه بوگامولتس از برجسته‌ترین دانشگاه‌های حوزه پزشکی در کشور اوکراین است. دانشجویان خارجی زیادی سالانه به دنبال اخذ پذیرش این دانشگاه هستند. گرایش‌های ارائه شده در این دانشگاه پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی است. در این مطلب قصد داریم هزینه دانشگاه بوگامولتس را مورد بررسی قرار دهیم:

دوره تحصیل در این دانشگاه یک دوره ۵ ساله است که در برخی دیگر از دانشگاه‌ها این دوره ۴ ساله برگزار می‌شود. این دانشگاه خود یک گردهمایی جهانی برای دانشجویان از سراسر جهان است. دانشگاه بوگامولتس از جمله بهترین دانشگاه‌های پزشکی در میان دانشگاه‌های برتر جهانی است. این موسسه نه تنها یک مرکز عالی در زمینه پزشکی است که دوره‌های علمی تعالی پزشکی را نیز برگزار می‌کند و یک مرکز یادگیری علم پزشکی در جهان است. این دانشگاه همچنین هنر تحقیقات امکانات و تجهیزات پزشکی را به دانشجویان خود ارائه می‌دهد. در این دانشگاه تبادل دانشجو و همکاری پژوهشی با دانشگاه‌ها در سراسر اروپا امکان پذیر است.

دانشگاه BNMU اولین انتخاب برای دانشجویان، نه تنها از اوکراین، بلکه از کشورهایی مانند لهستان، بلاروس، روسیه، اسپانیا، مجارستان، چک، ترکمنستان و غیره، در حرفه پزشکی با ارائه آموزش بی‌حد و حصر در دو مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی، می‌باشد. در نظر سنجی دانشجویان خارجی درباره بهترین دانشگاه اوکراین برای تحصیل در رشته پزشکی همگی آنها با اختلاف دانشگاه بوگامولتس اوکراین را به عنوان گزینه برتر خودشان جهت تحصیل در رشته پزشکی در این کشور دانسته‌اند. به گونه‌ای که از 70 کشور جهان در این دانشگاه دانشجو وجود دارد، که در میان آنها دانشجویان ایرانی نیز به چشم می‌خورد.

نگاه سریع و مختصر به هزینه و ویژگی‌های دانشگاه پزشکی بوگامولتس

– آخرین تاریخ درخواست دوره پزشکی: نوامبر۲۰۲۰
– شرایط عمومی و اختصاصی واجدین شرایط: ۱۰+۲ دوره با مجموع ۷۵٪ کسب نمره در PCB و ۷۵٪ دوره انگلیسی
– آزمون ورودیNEET: بله، اجباری است.
– شهریه دوره ۳/۱۵ LAKH/YEAR R.S
– مدت زمان دوره: دوره ۶ ساله همراه با کارآموزی
– تسلط‌های لازم: تسلط به ۲ زبان انگلیسی و اروپایی
– اعتبارنامه‌ها و تاییدیه‌های دانشگاه‌های معتبر در UNESCO ،WHO ،MCI
– رتبه و جایگاه دانشگاه: رتبه در اوکراین ۲۳ و رتبه جهانی ۳۷۸۴

هزینه شهریه+ غذا+ خوابگاه

– شهریه
سال اول ۴۵۰۰ دلار
سال دوم ۴۵۰۰ ذدلار
سال سوم ۴۵۰۰ دلار
سال چهارم، سال پنجم و سال ششم ۴۵۰۰ دلار

هزینه دانشگاه بوگامولتس

– خوابگاه
سال اول ۱۰۰۰ دلار
سال دوم ۱۰۰۰ دلار
سال سوم ۱۰۰۰ دلار
سال چهارم، سال پنجم و سال ششم ۱۰۰۰ دلار

– هزینه غذا
سال اول ۱۴۰۰ دلار
سال دوم ۱۴۰۰ دلار
سال سوم ۱۴۰۰ دلار
سال چهارم، سال پنجم و سال ششم هرکدام ۱۴۰۰ دلار

– OTC اوکراین
هزینه ۳۰۰۰ دلار

– OTC هند
هزینه ۱۴۳۰ دلار
* کل هزینه‌ها: در سال اول ۱۱۳۳۰ دلار/ در سال دوم ۶۹۰۰ دلار/ سال سوم ۶۹۰۰ دلار/ سال چهارم تا سال ششم ۶۹۰۰ دلار

– شارژ OTC تنها ۱ بار در سال اول
– شارژ OTC هند تنها ۱ بار با هزینه ۱۴۳۰ دلار (ویزا و خرید بلیط هواپیما)
– هزینه ۱ دلار= RS.70 متغیر
* همه هزینه‌های پرداختی دانشگاه باید به ارز رایج دلار آمریکا پرداخت شود.
* هزینه خوابگاه و هزینه دانشگاه ممکن است هر ساله تغییر کند.

هزینه دانشگاه بوگامولتس

مزایای تحصیل در دوره MBBS دانشگاه پزشکی بوگامولتس

– دانشگاه ملی پزشکی بوگامولتس یک دوره آموزش پزشکی کم هزینه را به دانشجویان ارائه می‌کند.
– این موسسه بخشی از فرآیند بولونیا است (فرایند بولونیا مجموعه‌ای از توافقنامه‌ها با دانشگاه‌های اروپایی برای ایجاد یک استاندارد بین المللی با کیفیت بالا در زمینه آموزش پزشکی و ارائه مدرک معتبر است).
– مدرک ارائه شده توسط دانشگاه پزشکی بوگامولتس توسط نهادها و سازمان‌های بین المللی مانند WHO ،MCI ،UNESCO تایید می‌شود.
– هیچ گونه هزینه پنهان و اضافی ندارید همچنین کمک مالی از طرف دانشگاه به شما اعطا می‌گردد.
– این دانشگاه متخصصانی دوره دیده و کارمندانی تحسین شده جهانی استخدام نموده تا دانش و تجربه خود را با دانشجویان به اشتراک بگذارند.
– سخنرانی‌ها، سمینارها و فعالیت‌های پژوهشی برای دانشجویان مهمان سازمان یافته شده است.
– حدود ۱۰ هزار دانشجو که در اوکراین دوره پزشکی می‌گذرانند در دانشگاه بوگامولتس و زیر نظر برجسته‌ترین اساتید دانشگاه دوره می‌بینند.
– موافقت نامه‌های دانشجویی دوجانبه با کشورهای معتبر مانند سوئد و فنلاند تحصیل در اوکراین را برای دانشجویان سراسر جهان آسان نموده است.
– این دانشگاه تاکید بسیاری بر برنامه‌های آموزشی مداوم و یک روش علمی جهانی و معتبر دارد.

دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل به زبان روسی و یا اوکراینی در این دانشگاه را دارند، باید ابتدا در دوره‌های پیش دانشگاهی دانشگاه بوگامولتس شرکت نموده و مهارت زبان روسی و یا اوکراینی را کسب نمایند.
هزینه دانشگاه بوگامولتس

رتبه بندی و جایگاه علمی دانشگاه پزشکی بوگامولتس

دانشگاه بوگامولتس از نظر سیستم استاندارد QS درمیان برترین دانشگاه‌های پزشکی در اوکراین به عنوان دانشگاه برتر و حائز کسب سه ستاره و رتبه عالی بوده و در مجموع بهترین گزینه برای مشتاقان تحصیل رشته پزشکی است که خواهان گذران دوره MBBS در اوکراین هستند. مدارک تحصیلی این دانشگاه در اکثر کشورهای جهان به رسمیت شناخته شده است و دانشجویان پس از اتمام تحصیلاتشان می­‌توانند در دیگر کشورها نیز به انجام کار بپردازند. یکی از شرایط پذیرش در دانشگاه بوگامولتس اوکراین اخذ قبولی در آزمون ورودی این دانشگاه می­‌باشد. همچنین نمرات و امتیازات دانشجویان در دوره‌های قبلی تحصیلی نیز از مواردی است که در پذیرش دانشجویان در این دانشگاه موثر است. متقاضیانی که قصد تحصیل در دانشگاه بین المللی بوگامولتس اوکراین را دارند، ابتدا باید درخواست پذیرش خود را به این دانشگاه ارسال نمایند. پس از موافقت، دانشجویان ملزم به ثبت نام در دوره‌های پادفک این دانشگاه می­‌باشند. دانشجویان پزشکی در دوره‌های پادفک معمولاً ملزم به گذراندن دروس بیولوژی- آناتومی- فیزیک- شیمی و زبان روسی و یا اوکراینی هستند.
– طبق سیستم دانشگاهی و موسسات عالی UNIRANK این دانشگاه با داشتن رتبه جهانی ۴۵۱۶ و مقام ۲۱ام در اوکراین از جمله برترین دانشگاه‌های حال حاضر جهان است.
– این دانشگاه یک موسسه عالی است که دامنه ثبت نام ۱۰۰۰۰ تا ۱۴۹۹۹ دانشجو را دارد.
– این موسسه سابقه ۱۷۷ ساله دارد که دوره لیسانس و دیپلم پایه با مدرک کاردانی و کارشناسی ارشد و دکترا را در چندین زمینه تحصیلی ارائه می‌کند نه تنها متقاضیان محلی بلکه متقاضیان بین المللی نیز خواهان ثبت نام و تحصیل در این دانشگاه هستند.

منبع: bogomolets national medical university

اطلاعات تماس خود را برای کارشناسان مستر ویزا ارسال کنید تا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند

مشاوره آنلاین واتساپ